Міжнародні змагання з волейболу відбулись в Дубовому

У змаганнях прийняли участь 4 команди, зокрема м. Ужгород, м. Перечин, смт.Дубове, та с. Н. Апша. На жаль, з поважних причин команда «Сігет» Румунія не змогла приїхати.

В рамках урочистого відкриття змагань прозвучав Державний Гімн України та присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО. Відкрив спортивне дійство завідувач сектору молоді та спорту Василь Герчак, який привітав від імені керівництва Тячівської райдержадміністрації спортсменів та всіх присутніх з початком змагань та побажав гарної гри.

В запеклій боротьбі третє місце здобула команда з смт. Дубового, друге місце посіла команда м. Ужгород, і перше місце та головний кубок турніру виборола команда м. Перечин.

По закінченні змагань відбулась церемонія нагородження переможців та призерів.

Заслужені нагороди, а саме медалі, грамоти, кубки райдержадміністрації та пам’ятні подарунки кращим командам вручив Василь Герчак, після чого подякував за цікаву гру, побажав спортсменам міцного здоров’я і подальшого розвитку в їх улюбленому виді спорту. А також наголосив, що такі змагання завжди підтримуються керівництвом району, зокрема т. в. о. голови райдержадміністрації Васильом Йовдійом, що відбуватиметься й надалі, – повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


, , , ,