На Іршавщині визначили призерів

У чемпіонаті Іршавського району з волейболу, у всіх відбіркових етапах, загалом змагалось 18-ть шкільних колективів із усіх куточків району. За результатами відбору до фінальної частини дістались 4 колективи – Іршавська гімназія, Ільницька, Чорнопотіцька та Загатська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фінальний етап відбувся сьогодні, 6 березня, в спортивному залі Іршавської ЗОШ № 2. Унаслідок півфінальних двобоїв до головного фіналу дістались горяни – чорнопотічні та загатці, а у втішному фіналі за третє місце опинились гімназисти та Ільницькі майстри ручного м’яча.

У бронзовому поєдинку парубки Іршавської гімназії на одному диханні зім’яли ільницьких однолітків – 25:23 та 25:21, що дало їм перемогу по партіях – 2:0. У золотій битві спочатку краще грала Загатська ЗОШ, яка виграла першу партію – 25:21. Друга партія вже була за їх опонентами з Чорного Потоку – 25:21. У вирішальній третій партії сильнішими знову були загатці – 15:12 та загалом – 2:1, які й стали чемпіонами.

Грамоти переможців та призерів діти отримали з рук завідуючого сектором молоді та спорту Іршавської РДА Андрія Данканича та голови методоб’єднання вчителів фізичної культури Ігоря Плескача. Спортивний рік у школах Іршавщини триватиме й надалі. Зокрема, вже наступного тижня, орієнтовно 11-12 березня (дата може змінюватись під дією певних факторів), у спортивному залі Іршавської ЗОШ № 2 відбудеться фінал чотирьох баскетбольних команд.

Євген СВИЩО


, , , ,