Ужгородські румуни подають до суду на Говерлу

В черговий раз футболісти скаржаться на ужгородський клуб. Нікулае і Дандя покинули розташування Говерли і чекають вирішення фінансових питань.

Днями генеральний директор Говерли Іван Шіц розповів, що ужгородський клуб самовільно покинули два румунських легіонера Маріус Нікулае та Олександру Дандя.

Нам вдалося зв’язатися з “прогульниками” – обидва впевнені, що правда на їхньому боці.

Зоряний ветеран румунського футболу Нікулае без особливого бажання розповів, що вже поскаржився у вищі футбольні інстанції: “Моя позиція повністю викладена у ФІФА. Поки що не можу сказати деталі, так як мої справи з Говерлою вирішуються в суді. Коли стане відомий вердикт, ви зрозумієте , хто правий, а хто ні”.

Дандя пояснив свої мотиви трохи ширше, хоча, в принципі, нічого нового не сказав – подібні висловлювання від гравців Говерли вже стали чимось на зразок традиції: “Клуб не платить мені вісім місяців – які можуть бути до мене питання? Зараз я поставив до відома ФІФА, а сам перебуваю у себе в Румунії, підшуковую собі новий клуб”.

Нагадаємо, раніше в суд на Говерлу збиралися подавати Армоні Іканде і Дамьен Ле Таллек.

Дандя і Нікулае – одні з багатьох, хто покинув Ужгород цього літа. В’ячеслав Грозний в останньому інтерв’ю назвав нинішню ситуацію в клубі критичною.

Гліб Корнієнко, Football.ua