У Буковелі боролись за Кубок України з фрістайлу у дисципліні могул

Єдиним місцем в Україні, де можливо проводити змагання з надзвичайно видовищного виду спорту фристайлу у дисципліні могул – це Буковель. Тут вже стало доброю традицією щорічно будувати могульну трасу та проводити Кубок України з фрістайлу, дисципліна могул. І етап Кубку України проходив 4-6 лютого.

Сама могульна  траса становить 270 метрів та складається з великої кількості горбів і двох трамплінів, що повністю відповідає стандартам змагань європейського рівня.

Переможців, суддівська бригада, визначає  за декількома критеріями. Аби вибороти перемогу треба пройти трасу за найкоротший час, правильно та технічно виконувати повороти при проходженні горбів, а також оцінюється складність та рівень виконання акробатичних трюків та стрибків на трамплінах.

Цього рокув Кубку України з могулу прийняло участь понад 50 учасників.  Змагались  команди з Тернополя(ДЮСШ «Екстрім»), Мукачева(Закарпатська обл. – ДЮСШ «Колос»),  Івано-Франківщину представляла команда ДЮСШ «Буковель»,  ДЮСШ Косів та окремі спортсмени з Івано-Франківська.

Змагання проходили у трьохвіковихкатегоріях: юнаки, юніори, дорослі.

Дорослі та юніорипорадувалиглядачіввидовищнимистрибками та піруетами, а молодшіучасники, якілишеньпочинаютьзайматисяданим видом спорту, отримали хороший досвідучасті в змаганнях.

Першість в командному заліку впевнено виборола команда Івано-Франківської області, на другій позиції – тернопільчани і третю сходинку посіли представники Закарпаття.

Оксана Островська