Огляд 7-го туру зимового чемпіонату Мукачівського району

Пропонуємо Вашій увазі огляд зимової першості ігор Мукачівського району.

Одну з головних сенсацій не тільки туру, а й всього зимового чемпіонату, створили горондівці, які мали не великі шанси на перемогу перед матчем, але вони не тільки дали бій лідеру, а й завдали йому дебютної поразки.

Знову приємно здивували ключарківці, які здобули вольову звитягу у грі, де не були фаворитами. Більш передбачувано завершили свої протистояння дерценівці та нижньокоропівці. Найпрогнозованіше завершили свій двобій чинадійівці.

Зона В. Лучки

Страбичово – Дерцен 1:3
Горонда – Н. Давидково 1:0
В. Лучки – Н. Коропець 1:2

Зона Чинадієво

Ключарки – Пістрялово 2:1
Чинадієво – «Локомотив» Мукачево 1:0

Вгору

На два місця піднялися Чинадієво та Ключарки. Чинадіївці вперше не тільки опинились у двійці лідерів, а й у призовій зоні. Ключарківці вдруге увійшли як до верхньої половини таблиці, в межах якої провели 86% зимового сезону, так і до чільного квартету, в рамках якого були трохи більше 2/5 чемпіонату.

По одному кроку наверх зробили Н. Коропець, Дерцен та Горонда. Нижній Коропець вчетверте увійшов до першої шістки, в межах якої перебував трохи менше 3/5 частини сезону. Дерценівці вдруге опинились поза двійкою аутсайдерів, в рамках якої знаходились 86% чемпіонату.

Горондівці вдруге відірвались від дна таблиці, за межами якого провели трохи менше 3/5 частини зимового сезону.

Вниз

На дві сходинки опустились Великі Лучки, “Локомотив” та Страбичово. Великолучківці вперше залишили як призову зону, так і провідний квартет. Мукачівці не тільки вдруге опинились у нижній половині таблиці, в рамках якої перебували 86% чемпіонату, а й втретє – поза першою шісткою, за межами якої знаходились трохи менше 3/4 частини сезону.

Страбичовці не тільки вчетверте опинились у двійці аутсайдерів, в рамках якої провели трохи менше 3/5 частини чемпіонату, а й вдруге впали на дно таблиці, в тенетах якого перебували трохи менше третини сезону.

Один крок вниз зробили пістрялівці, які втретє не в двійці лідерів, за межами якої були трохи менше 3/4 зимового сезону.

Турнірне становище

«Нове Давидково» – 13 очок (13:4)
«Чинадієво» – 10 (11:6)
«Пістрялово – 10 (8:8)
«Ключарки» – 10 (9:10)
«Великі Лучки» – 9 (7:10)
«Нижній Коропець» – 8 (8:5)
«Локомотив» Мукачево – 7 (9:11)
«Дерцен» – 6 (8:7)
«Горонда» – 6 (8:12)
«Страбічово» – 4 (7:15)

Анонс наступного туру очікуйте на нашому сайті трохи згодом.