Різдвяний турнір з самбо відбувся в Воловці

Учасниками турніру стали команди з Ужгорода, Львова, Миколаєва, Іршави. В загальному підсумку відбулося майже 200 поєдинків.

Перше місце у ваговій категорії до 25 кілограмів серед ровесників виборов Володимир Капустельний, друге – Юрій Павлище, третю сходинку п’єдесталу посів Василь Матіко. У ваговій категорії 30 кілограмів найсильнішим був Олександр Бровді, друге та третє місця відповідно вибороли Даніїл Кишла та Ілля Паламарчук. У ваговій категорії до 38 кілограмів перше, друге та третє місця посіли відповідно Богдан Ткаченко, Анатолій Річін та Олександр Микуланинець. У ваговій категорії до 45 кілограмів не було рівних Олегу Цінику, який виборов перше місце у своїй ваговій категорії. Друге місце  посів Олексій Карабинеш. Третє місце розділили між собою Костянтин Соприкін та Олег Гуменюк. У ваговій категорії  до   46   кілограмів найкращих     результатів    домігся Олександр Чолнас, на другому місці Юрій Шміло, третє місце розділили між собою Богдан Матіко та Андріян Шиян. У ваговій категорії 55 кілограмів призове місце виборов Андріян Сурдиков, на другому місці  Олександр Сухецький, третє місце розділили між собою Даніїл Плеша та Іван Половко.

Перше місце у ваговій категорії 55 кг. серед дівчат посіла Еліна Попович, яка, не дивлячись на бажання Яни Шован покласти суперницю на лопатки, посіла лише друге призове місце.

Цікавим і захоплюючим був поєдинок борців у ваговій категорії до 60 кілограмів. Однак попри всі бажання суперників побороти Віталія Садченка, успіху вони не досягли. Отож Віталій Садченко посів перше місце у своїй ваговій категорії. На другому місці Юрій Вербич, третє місце розділили Євген Петриков та Дмитро Михайлюк. У ваговій категорії до 70 кілограмів переможцем турніру став Олександр Ілляш, Тарас Терлецький – на другому місці, а Віктор Шикула – на третьому.

У ваговій категорії +80 кілограмів перше місце посів Василь Олешко, друге – Мар’ян Плеша.

Зразки майстерності й неабиякий досвід демонстрували на турнірі Вадим Куліш, який у ваговій категорії до 80 кілограмів посів  перше місце. Лише кількома очками йому поступився Юрій Балабохін (срібний призер турніру). Переможців нагороджено дипломами першого, другого та третього ступенів, золотими, срібними та бронзовими медалями Всеукраїнського відкритого турніру з боротьби самбо „Різдвяний кубок Воловеччини”. Нагороди вручив т. в.о. голови райдержадміністрації, президент федерації боротьби з самбо Закарпаття О. О. Ціник.

За високі результати, досягнуті на турнірі, юним самбістам Олександру Чехосу, Володимиру Капустею, Юрію Шміло, Ельвірі Попович, Андрію Сударикову, Олександру Ілляшу, Дмитру Михайличенку вручено цінні подарунки, про які подбав палкий шанувальник боротьби із самбо, воловецький селищний голова В. В.Панасович.

Це масове видовищне свято, яке пройшло з ініціативи та за підтримки т. в. о. голови райдержадміністрації О. О. Ціника,  лише початок відродження на Воловеччині популярного у всьому світі виду спорту, за що всією душею вболіває наш земляк. А ми сподіваємося невдовзі бачити і наших земляків чемпіонами з самбо та дзюдо не тільки районного, а й обласного та всеукраїнського рівнів – повідомляє сайт Воловецької РДА.