З чемпіонату України з лижних перегонів закарпатці повернулися з командною “бронзою”

У Львівській області на спортбазі «Тисовець» у Карпатах пройшов чемпіонат України з лижних перегонів. Радують результати серед дорослих спортсменів, які представляли Закарпаття.

У спринтерській естафеті на 1600 м Іван Білосюк із Рахівщини та Олег Євтуховський із Вінницької області, який за угодою виступає за наш край, стали чемпіонами. Інша наша пара в складі Мирослава Білосюка й Володимира Лазорака фінішувала четвертою. В спринті Олег показав найкращий результат, Іван – 3-й, Мирослав – 9-й, а Володимир – 18-й.

У класичній гонці на 15 км закарпатці не потрапили в трійку лідерів. А на такій же дистанції, але вже вільним стилем Іван Білосюк показав третій результат.

У загальнокомандному заліку закарпатці на третьому місці – 710 очок (більше тільки в харків’ян і першої команди сумчан, у яких відповідно 1460 та 1190 очок). Як зазначив старший тренер збірної лижників області Петро Білосюк, подібний успіх був показаний тільки в літньому чемпіонаті, але тоді цей командний результат вдалося здобути зусиллями 7 спортменів. Тому нинішня «бронза» на зимових стартах – справді надто цінна.

У Тисовці пройшли й інші змагання з лижних гонок – Кубок України, в якому виступили представниці Рахівського району, у спринті (на 1200 м), на дистанції 5000 м вільним стилем та на 3000 м у «класиці». Наталія Васильчик, яка навчається в Броварському училищі фізичної культури, серед закарпаток виступала найкраще: посіла відповідно 1-ше, 2-ге і 4-те місця.

Після новорічних свят на лижних гонщиків чекають нові старти. Зокрема, у селі Сянки Львівської області першим туром стартує новий чемпіонат України з лижних перегонів.

Джерело


', __( ', ', 'colormag' ), '' ); if ( $tags_list ) echo $tags_list; ?>