Грозний: 26 туров – не самий ідеальний варіант

Головний тренер ужгородської “Говерли” В’ячеслав Грозний поділився своєю думкою з приводу майбутнього чемпіонату країни в Прем’єр-лізі.
– Думаю, що 26 турів плюс кубкові матчі – не самий ідеальний варіант. Команди, які вилетять вже на першій стадії Кубка, все одно проведуть мало поєдинків, та й до того ж рано закінчать сезон…

Варіант “Шахтаря”, звичайно, має сенс, але і в ньому є свій мінус – учасники відіграють не однакову кількість зустрічей. “Говерла”, підтримуючи в цілому формулу, розроблену “Шахтарем”, що запропонувала одне уточнення: на другому етапі за підсумками виступу розбити клуби на три групи: 4-5-5.

Я б, мабуть, підтримав президента “Динамо” Ігоря Суркіса, який запропонував власникам клубів зібратися і поставити в цьому питанні крапку, а також анонсував свій варіант: двухкруговой турнір у 26 турів, за підсумками якого команди розділяться на дві групи по сім колективів. А далі – ще одне коло. Таким чином, всі зіграють по 32 туру, провівши при цьому рівну кількість матчів вдома та в гостях, – цитує Грозного газета “Команда”.

Нагадаємо, новий формат чемпіонату України, запропонований Прем’єр-лігою, не був затверджений на Виконкомі ФФУ.

Джерело