“Карпати” перемогли “Економуніверситет”

У місті Лева продовжуються матчі в рамках ІІ-го туру ЧУ з гандболу серед жіночих команд Суперліги, і першими на майданчик Палацу спорту “Галичина” вийшли тернопільський “Економуніверситет” та ужгородські “Карпати”.
В грі, ужгородки, були явними фаворитами, мабуть тому рослабились і припустились декількох помилок ще на початку поєдинку. Проте, як не старався напад тернополян, але на кожен нереалізований кидок у ворота “Карпат”, вони отримували голи у власні ворота зі швидких контратак.
Завершили підопічні Валерія Войналовича першу половину гри на свою користь, 9:17.
Друга половина гри пройшла повністю під диктовку “карпатівок”. Завдяки захисту та голкіперу, за першу “десятихвилинку” другого тайму, дівчата не пропустили жодного м’яча у власні ворота та забили 8 голів.
Ужгородки, домінуючи над суперником, все частіше забивали з відривів, чим повністю деморалізували тернопіських гандболісток.
Завершився матч 16:39, на користь ужгородської команди.
Економуніверситет – Карпат 16:39 (9:17)
Економуніверситет:
Гайкова 7, Арбузова 5, Мадрі 3, Кіляр 1.
Карпати:
Гайович (16/23), Яблонська (12/21); Воронова 7, Готра 6, Цибуленко 6, Кот 5, Кильч 4, Лєбєдєва 3, Уманець 3, Руснак 2, Компанієць 2, Мигович 1, Лезінська, Лазарєва.
Валерій Войналович:
“Результатом гри задоволений, проте це далось нам не легко. Ми зробили багато помилок, які досвідченіша команда нам не простить. Також, задоволений грою молодих гравців, зокрема Яна Готра, яка показала в грі свої найкращі якості.”
Педуніверситет-Енерго – Галичанка 20:47 (10:28)