Спортивний журналіст з Закарпаття отримав відзнаку Асоціації спортивних журналістів

24 грудня 2014 року Асоціація спортивних журналістів підвела підсумки спортивного 2014 року та нагородила найкращих спортивних журналістів пам’ятними відзнаками.

Привітати та вручити заслужені відзнаки лауреатам завітали перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, член виконкому Національного олімпійського комітету України та президент Федерації стрільби України Олег Волков.

«Ми докладемо максимум зусиль, аби наші змагання були справжнім спортивним святом, і в цьому сенсі важко переоцінити роботу засобів масової інформації. Адже саме журналісти є мостиком між нами і глядачем. Вони доносять інформацію, пропагують спорт та формують в населення сприйняття спорту», – наголосив Ігор Гоцул, вітаючи спортивних журналістів.

Перший заступник Міністра подякував представникам ЗМІ за самовіддану роботу, за висвітлення спортивних подій та досягнень, які не залишилися поза увагою журналістів.

Зі свого боку, президент Асоціації спортивних журналістів Михайло Волобуєв подякував Міністерству молоді та спорту України та Національному олімпійському комітету України за підтримку в організації та проведенні заходу.

Після підведення підсумків спортивного року Ігор Гоцул, Олена Підгрушна, Олег Волков та Михайло Волобуєв вручили нагороди лауреатам у 27 номінаціях АСЖУ.

З-поміж інших, лауреатом Асоціації спортивних журналістів у номінації «Краща спортивна книга року» став ужгородець Володимир Тарасюк з книжкою «Розвиток спорту на Закарпатті в незалежній Україні».