Юні ужгородські таеквондисти на Кубку України

5–7 грудня у м. Бровири (Київська обл.) відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У рамках цього турніру також пройшов Кубок федерації серед дітей, кадетів і юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з 22 областей України. На Кубку збірна команди Закарпатської області здобула 6 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород. У складі збірної області виступала команда таеквон-до з міста Ужгорода під керівництвом молодого тренера Владислава Короловича.

Ужгородські юні таеквондисти виступали в розділах поінт-файтинг і лайт-контакт, і зуміли завоювати безліч нагород: у категорії 22 кг 7–8 років перше місце між собою розділили ужгородські таеквондисти Олександр Гранчак і Микита Канюка.

У захоплюючому поєдинку Олександр Гранчак став чемпіоном і посів два перші місця, а його одноклубник Микита Канюка посів два других місця. У категорії 28 кг 7 – 8 років перше місце зайняв Станіслав Сембер і став чемпіоном Кубку України. У розділі поінт-файтинг Станіслав провів 3 непрості поєдинки, і варто відмітити, що це його перші змагання! У цій же категорії Василь Бурдай зайняв 3-тє місце і 2-гє місце в розділі лайт-контакт.

У розділі поінт-файтинг категорії 47 кг 13–14 років Дмитро Рябінчак у фінальному поєдинку поступився своєму досвідченому суперникові і посів 2-ге місце. У цьому ж розділі в категорії 37 кг 9–10 років брали участь Василь Рябінчак, який провів два бої і зайняв 3-тє місце, а також Іван Кепич. Вихованці Владислава Короловича показали відмінний рівень підготовки, попри те, що для більшості дітей це були перші змагання.

У підсумку ужгородська команда таеквон-до поклала в скарбничку збірної Закарпаття 3 – перших, 4 – других і 2 – третіх місць.

Джерело