Шацьких: Сподіваюся, Говерла не повторить долю Арсеналу.

Один з лідерів ужгородської Говерли розповів про плани команди на зимову перерву.

– За попередньою інформацією команда вийде з відпустки 11 січня. У планах – виліт до Туреччини. Швидше за все, проведемо два збори. Про точні терміни вам сказати не можу. Але я чув, що перший збір триватиме три тижні. В кінці лютого закінчиться другий збір, більше ігрової спрямованості…

– Все більше футболістів висловлюють бажання покинути Говерлу через фінансові проблеми. Є надія на поліпшення ситуації навесні?

– З такою обстановкою в країні так і в футболі в цілому, я навіть не знаю, як йтимуть справи після зимових канікул. Зараз у багатьох командах є проблеми. Природно, сподіваюся і вірю в те, що ситуація покращиться. Якби від нас щось залежало, я міг вам сказати більше. Дай бог, щоб все налагодилося. Адже не може бути завжди все погано…

– В середу відбудеться зустріч головного тренера В’ячеслава Грозного з президентом клубу, де буде обговорюватися питання фінансування команди у весняній частині сезону. З острахом чекаєте новин щодо підсумків цієї розмови?

– Та я спокійний. Якби від мене щось залежало, може бути і переживав. Як вирішить керівництво клубу так воно і буде. В принципі є певна впевненість, що все буде нормально. У нас зараз непогана команда. Сподіваюся, Говерла не повторить долю Арсеналу.

Олексій Здебский, 1Football.info