В Мукачеві до Миколая влаштували відкритий Кубок області з Кіокушинкай-кан карате

Ці змагання традиційно проходять на базі ЗОШ №13. Мета турніру – підняти рівень фізичної підготовки закарпатських спортсменів, а також вручити подарунки до дня святого Миколая.

Ці змагання маленькі бійці чекають більш за все, бо знають, що отримають приємні подарунки. На цьому турнірі були присутні гості з Львівської області, які отримали багато позитивних емоцій, а крім того повезли додому велику кількість кубків та медалей. В свою чергу спонсори і організатори турніру вручили кожному спортсмену та тренеру подарунки. Всього спортсмени завоювали 17 перших, 17 других  та 17 третіх місць.

Організатор турніру Ігор Капура відмітив високий рівень підготовки спортсменів  з Львівської області, їх бойовий настрій та дружність команди. А також, як закарпатським бійцям, так і львівським було чому вчитися один в одного, що на майбутнє дасть позитивний результат на змаганнях українського рівня. Змагання тривали близько 6 годин, і не зважаючи на таку довгу тривалість всі тримались мужньо і чекали на свій поєдинок.

В кінці змагань директор КОДЮСШ “Спартак” Кучінка Сергій Антонович та Президент федерації Кіокушинкай-кан карате Закарпаття Ігор Петрович Капура привітали всіх учасників з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. І побажали успіхів в новому 2015 році.

1 3 4 5 6 p_102940_2_gallerybig

Джерело