В Ужгороді відбувся другий етап чемпіонату Закарпаття з хокею

У п’ятницю, 13 грудня, на льодовій арені «IceLand-Ужгород» відбувся другий етап чемпіонату Закарпатської області з хокею: «Ужгородські вовки» зустрічалися з «Синевиром», а «Шахтарські барси» зі «Спартаком».

Не обійшлося без сенсацій. Так, “Ужгородським вовкам” вдалося обіграти минулорічного чемпіона ХК “Синевир”. Підопічні Андрія Максимовича перемогли суперника з рахунком 2:1. Шайбами у ворота суперника розписалися бомбардир Віталій Чобаль та нападник Олександр Князєв. Єдину шайбу у ворота Вовків забив нападник Валентин Свалявчик.

“На тренуваннях хокеїсти проробили хороший обсяг роботи. Зокрема, враховуючи помилки минулого, ми відпрацьовували командний захист, перехід із оборони в атаку, вхід та розіграш у зоні і відповідно отримали позитивний результат. Окрім того, дався в знаки ослаблений склад суперників – ряд гравців не змогли взяти участь у матчі”,- прокоментував зустріч головний тренер ХК «Ужгородські вовки» Андрій Максимович.

Ще більш сенсаційною виявилась гра між «Шахтарськими барсами» та «Спартаком». Останній, підсилившись технічними гравцями з Словаччини, з минулорічного аутсайдера видерся на вершину олімпу. Нагадаємо, що на минулих вихідних «спартаківці» переграли Ужгородських вовків. Сьогодні така ж участь чекала і «барсів«: остаточний результат гри – 6:3 на користь команди «Спартак».

На наступних вихідних планується ще одна цікава зустріч – між ХК “Ужгородські вовки” та збірною командою ветеранів України.

Джерело