Закарпатські спортсмени-орієнтувальники закривали сезон змаганнями в Угорщині (Фото)

Не зважаючи на холодну і вітряну погоду, останні змагання сезону у закарпатських спортсменів-орієнтувальників завершилися яскравим святом. Приємною, але все-таки, несподіванкою стало для закарпатців запрошення взяти участь у відкритих міжнародних змаганнях Ньїрерді Купо (Nyírerdő kupa) та чемпіонаті сусідньої із Закарпаттям Саболч-Сатмар-Береґської області (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei bajnokság), що пройшли неподалік угорсько-українського кордону в селищі Левелек.

Здавалося, спортсмени-бігуни давно прибрали своє спортивне спорядження в дальній і запорошений кут… Аж раптом – отримали запролшення на чергові змагання: любителі бігу з компасом і картою з Угорщини, Румунії та України із задоволенням долали цього вікенду дистанції прокладені по піщаним дюнам з акацієвими лісами.

У підсумку призерами цих змагань серед мукачівців стали:

в категорії 16-річних – Владислав Французов з ЗОШ №11 (перше місце) та Артур Сватко з ЗОШ №1 (друге);

серед спортсменок не старших 12 років – гімназисти Ніна (перша) та Катерина (друга) Цепурдей, серед хлопчиків цього віку – Владислав Цепурдей (друге місце);

серед «юних» ветеранів (не старших 45 років) – Андрій Лозицький (2 місце); в іншій категорії – Олександр Цепурдей (1місце).

Хороші результати показали також Дана та Антон Дешки, Світлана Діуліна, Людмила Гришко та Володимир Сватко.

Своєю участю в цих змаганнях орієнтувальники завдячують Тиберію Зубаці та Ігорю Французову.

1-83 2-53 3-19 6-31 10 12 13 14.

Олександр Цепурдей


', __( ', ', 'colormag' ), '' ); if ( $tags_list ) echo $tags_list; ?>