Шуфрич: “Програли Севидову лише одну інстанцію в Україні”

Віце-президент ” Говерли ” Олександр Шуфрич прокоментував судовий розгляд з колишнім наставником ужгородської команди Олександром Севідовим з приводу боргу по зарплаті.

“Якби питання стояло лише в заборгованості по оплаті за один місяць і 12 днів, то, я думаю, він давно був би вичерпаний, – сказав Шуфрич в ефірі програми Великий футбол на каналі Футбол 1. – Але сума, яку нас зобов’язала сплатити Палата вирішення спорів, в шість разів вище цього”.

“Наша позиція така, що палата, посилаючись на норми трудового законодавства, саме ці норми і неправильно застосувала”.

“Контракт, який був розрахований до 2014 року, було розірвано раніше закінчення терміну. Наскільки я знаю, і це факт, ініціатором відставки став сам Севідов”.

“Олександр Володимирович прийшов до нас зі своїм тренерським штабом, і коли він подав у відставку, зі штабом розрахувалися повністю”.

“Щодо Олександра Володимировича, коли ми вже повинні були розраховуватися, справа була у провадженні у ФФУ. Там було абсолютно дві різні справи, які потім чомусь об’єднали в одну. Перше – це була претензія Говерли з приводу того, що Севидов подав у відставку і блискавично опинився у львівських Карпатах. Друге – це питання компенсації Олександру Володимировичу”.

“Зараз ми програли лише одну інстанцію в Україні. На даний момент справа знаходиться в апеляційному комітеті ФФУ”.

“З приводу листа від ФІФА. Отримали ми його не від ФІФА, а від Олега Печерного, тому ми зробили запит в міжнародну федерацію, на що прийшла відповідь, що цей документ не є офіційним і ФІФА його не писала. З приводу того, цей підроблений документ чи ні, нехай розбирається сам Печерний”.

Джерело