«Карпатські ведмеді» з Мукачева змагалися у турнірі пам’яті Миколи Баглея

Разом з жінками, які боролися за золоті нагороди чемпіонату України, чоловічі команди в спортивному комплексі КДАВТ боролися за золоті медалі на міжнародному турнірі – відкритого кубку столиці, присвяченому пам’яті майстра спорту міжнародного класу, срібного призера 18 Олімпійських ігор та чемпіона Європи Миколи Баглея.

На 23 турнірі в честь видатного баскетболіста прийняло участь 12 команд з Києва, Миколаєва, Вільнюса, Кишинева, Житомира, Одеси, Кривого Рогу, Клайпеди та Мукачева. На відкритті турніру учасників змагань привітали президент асоціації ветеранів баскетболу України Володимир Карпухін, чемпіон 20 Олімпійських ігор у Мюнхені Анатолій Поливода, головний суддя турніру Леонід Поплавський, а також ветерани баскетболу, які грали в одній команді з великим майстром цієї чудової гри. Хвилиною мовчання всі учасники змагань вшанували пам’ять Миколи Баглея.

Турнір проходив у двох вікових категоріях 50+ та 60+. Наша мукачівська команда «Карпатські ведмеді» БКВ « Імпульс», яка п’ятий раз приймає участь в цьому престижному змаганні, виступала в групі 50+. В першій день змагань наші ветерани поступилися господарям турніру 37: 43, а потім переграли команди з Одеси та Житомира, але за підсумками цього змагання посіли 5 місце. А золоті нагороди в цій віковій групі здобула команда із м. Кишинева. В самій старшій групі 60+ перемогу теж святкували гості – команда Із м. Миколаєва, яка переграла литовських ветеранів з рахунком 54: 47.

Ці змагання як для жінок так і чоловіків є один із підготовчих етапів підготовки наших українських команд до чемпіонату світу 2015 року, який відбудеться в м.Орландо (США).

Голова ММБКВ «Імпульс» Віталій Бібік.

02ddd616d7ec-700x393