Мукачівські ветерани баскетболу отримали срібні нагороди на чемпіонаті України

Протягом трьох днів в залі Київського спортивного ліцею – інтернату проходив відкритий Чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд. В цьому змаганні вперше прийняло участь 8 команд з Києва, Одеси, Кам’янець – Подільська та Мукачева. Чемпіонат проходив у двох вікових категоріях 40+ та 45+.

Наша мукачівська жіноча команда «Карпатські ведмедиці» міського клубу ветеранів «Імпульс», яка на першому чемпіонаті у 2012 році стала чемпіоном України, грала у групі 40+. Перемігши дві київські команди КСЛІ та «Університет НУБіП», наша баскетбольна команда в боротьбі за золоті нагороди другого чемпіонату України в упертій боротьбі з рахунком 59: 65 поступилася команді «Ледіс-Легіон» (м.Київ) і за підсумками цього престижного змагання посіла друге місце, а разом з цим отримала почесний красень кубок і срібні медалі.

Хочеться відмітити в нашій команді блискучу та результативну гру Ольги Продан, Тетяни Кобзар, Лариси Кузнєцової, Ліліі Яцковської та інших дівчат. Бронзові нагороди в цій групі здобула команда КСЛІ, яка переграла Команду «Університет» НУБіП з результатом 48: 32. Чемпіоном України серед жінок 45+ вперше стала команда з Одеси, яка з різницею у 20 очок переграла другу столичну команду «Ледіс-Легіон», бронзові нагороди вперше вибороли баскетболістки із команди «Подоляночка» (м. Кам’янець-Подільськ).