Грозний: Потрібні бізнесмени, які гроші дають, але я чогось не бачу їх!

Головний тренер ФК “Говерла” В’ячеслав Грозний продовжує тримати в курсі подій, пов’язаних з непростим фінансовим становищем закарпатської команди.

“Ми переглянули на перспективу близько 30 хлопців. Хто хоче грати в основному складі, такої можливості немає, хтось не має ігрової практики, хтось не сильніше тих людей, які у нас є на цих позиціях, хтось занадто молодий, з ними ми взимку продовжимо перегляди. Можу сказати, що у мене паніки немає. Команда буде грати! Буде складно? Буде дуже складно! Це правда, але ми все одно будемо боротися в кожному матчі.

Зараз нам потрібна підтримка більше, ніж в минулому сезоні, тому що тоді було більш-менш стабільне фінансування порівняно з цим роком. Ми розраховуємо, що до 20-го числа Нестор Іванович закриє половину боргів. Я особисто з ним розмовляв і вірю йому. Дуже хочеться, щоб в допомогу до нього підійшли кілька бізнесменів, я вже говорив про це і дякуємо, що ви написали моє звернення Новинському! Може, ще хто-небудь почує… В будь-якому випадку, регіон-це цікавий і тут потрібен футбол, адже тут більше немає жодної команди першої та другої ліг. Я вважаю, що Мукачево та інші міста мають право на свої футбольні клуби. Там є бізнесмени, і я хочу сказати їм: «Хлопці, це маленькі гроші тримати команду другої ліги, і розповідати про те, як Шуфрич платить або не платить – доля слабких людей. А ви візьміть хоча б команду другої ліги в Мукачево утримувати! Ви її зруйнували! Чому немає команди в цьому місті? І ні в одному іншому?! Все це можна зробити!». Багато говорять, що потрібно робити, але не витрачають на це ні одну свою гривню.

Повинен подякувати колишньому губернатору Ледиді Олександру Олександровичу, дуже спортивного людини, який підтримував команду, збирався виділити землю під базу, яка робила все можливе для розвитку футболу на Закарпатті. Ми досі з ним спілкуємося, він дуже хороша людина і готовий допомагати вірою і правдою. Але вибачте, потрібні фінанси до всього іншого. Потрібні бізнесмени, які гроші дають, але я чогось не бачу їх! Крім Шуфрича, ніхто в цю команду грошей не дає! Нестор Іванович все одно рано чи пізно розрахується, я в цьому впевнений. Просто нечесно по відношенню до тих, хто постійно критикує, що команда не так грає, має борги, але в той же час не допомагає їй. Так дістаньте з своєї кишені гроші і доплатите, бізнесмени! Або частину акцій купіть, зробіть акціонерне товариство, Нестор Іванович не проти, він говорить: «Я готовий з кимось разом йти, діяти спільно», але поки немає таких охочих. А хотілося б!” – розповів Грозний.

Володимир Шилов, Футболфанс