Грозний: Для нас велика честь грати з топ-клубами

Головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний прокоментував майбутній матч проти донецького «Шахтаря».

«Якоїсь особливої підготовки у нас не може бути, тому що у нас немає інфраструктури такої, яка є у топ-клубів. Ви знаєте, що «Говерла», скажімо так, маленький клуб, який вирішує зовсім інші завдання. Для нас велика честь грати з топ-клубами, такими як «Шахтар», «Динамо» чи «Дніпро». Це клуби, які грають в єврокубках, в Лізі чемпіонів і в Лізі Європи. Це гравці національних збірних. Для наших молодих хлопців, багато з яких орендовані, вперше є можливість грати з гравцями топ-рівня і пробувати використовувати свій шанс. Для них це велика школа, адже у своїх клубах вони б не отримали шансу.

Безумовно, грати проти топ-клубів дуже складно. Тому що гравці швидкі, технічні, вмілі, вичавлюють моменти, а ми в простих ситуаціях допускаємо помилки не лише з топ-клубами. Тому й психологічно дуже складно хлопцям налаштовуватися на «Шахтар», тому що вони дивляться на гравців, як на небожителів. Так, коли вони вірять, що можна на рівних грати в одному матчі, то стає легше, але для цього потрібно достукатися до них, а це непросто.

Ви знаєте, те, що відбувається, воно не може пройти повз нормальної людини. Це відбивається і на гравців «Шахтаря». Вони не грають у себе, на свою публіку, вони всі матчі грають на виїзді. Природно, це хлопців напружує. І тренери не відчувають себе комфортно. Але «Шахтар» – це класна команда. Подивіться останні матчі. «Карпати» вони обіграли фактично ще в першому таймі. З запорізьким «Металургом» моменти створювалися практично з нічого.

Як грати проти такої команди? Ти маєш кілька чоловік у складі, які можуть вигравати єдиноборства один в один, а у «Шахтаря» кожен гравець це вміє», – зазначив Грозний.

Джерело