Юнаки Великої Бийгані завоювали Кубок Федерації

У неділю на стадіоні села Вари відбувся заключний тур Кубка федерації сезону 2014 року.

Перша гра не відбулася. ФК «Запсонь», втративши шанси потрапити в трійку призерів, не з’явився на гру з ФК «Попово», за що їм автоматично зараховано технічну поразку.

У другому матчі дня зустрілися команди, які претендували на бронзу – ФК «Талісман» Великі Береги та ФК «М.Бийгань». Гра проходила доволі рівно, але великобережці проводили більш небезпечні атаки, які дали їм змогу перемогти 3:1 і посісти третю сходинку.

У наступному матчі зустрілись команди – претенденти на золото. ФК «Вари» випереджав Велику Бийгань на два очки, тож команду влаштовувала нічия. Із перших хвилин гри було помітно, що варіївці грають від оборони, але швидкий гол великобийганців змусив суперника йти вперед. Невдовзі рахунок було зрівняно, 1:1. Але наполегливість футболістів з Бийгані дала позитивний результат. Вони ще двічі розписалися в воротах суперника. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Великої Бийгані з рахунком 3:1. По завершенні матчу голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль привітав учасників змагань і вручив переможцям Кубок та грамоти.

ФК «Попово» – ФК «Запсонь» – :+
ФК «Талісман» В. Береги – ФК «М.Бийгань» – 3:1
ФК «Вари» – ФК «В.Бийгань» – 1:3

Перенесена гра

ФК «Запсонь» – ФК «В.Бийгань» (юн.) – 0:1

Турнірне становище

ФК «В.Бийгань» (юн.) – 13 очків; мячі: 11-2.
ФК «Вари» – 12; 12-5
ФК «Талісман» В.Береги – 7; 11:7
ФК «Попово» – 6; 2:13
ФК «М.Бийгань» – 4; 3:6
ФК «Запсонь» 1; 1:7