Грозний: Поки нам більше обіцяють

Головний тренер ужгородської “Говерли” В’ячеслав Грозний прокоментував нічию своєї команди в матчі з “Дніпром” (1: 1) в рамках 13-го туру УПЛ.

“Радий повернутися в рідне місто. Мене завжди тут дуже тепло приймали і підтримували. Нічия для нас, звичайно – хороший результат. Ми розуміли, що “Дніпро” швидше. Особливо на флангах. Хто може впоратися з Коноплянкою? Таких футболістів немає. Тому іноді ми грали і в три центральних захисники, і в три опорних хавбека. “Один в один” ми не залишали гравців. Але Ягодінскіс і Качараба ніколи раніше не грали в Прем’єр-лізі, у результаті ми програли більшість підбирань.

Хочеться подякувати гравцям, що ні знітилися після пропущеного м’яча. Ми нічого не могли втратити в Дніпропетровську. Просив хлопців, щоб вони нічого не боялися. Каверін – хороший гравець, хоча багато часу втратив. У нього таланта не менше, аніж у Коноплянки. Може з двох ніг грати. В цілому, задоволений результатом. Хотів з Дніпра взяти Близниченко. У нас приходять гравці і вчаться футболу. Сьогодні ми діяли без плеймейкера. Свідомо віддали м’яч “Дніпру” і “в’язали” суперника в опорній зоні. Сьогодні тут плеймейкер нам не потрібен був.

Фінансове становище клубу? Якщо я скажу правду, то зі мною розірвуть контракт. А чи не чесно не можу говорити. Вчора була розмова з Нестором Івановичем. Ми були разом з Максимом Шацьких. Поки нам більше обіцяють. Але ми віримо. Шуфрич сказав, що розрахуються. Я задоволений, що ми сьогодні змогли вилетіти літаком разом з дублем. Ми не можемо приїжджати напередодні з заїздами в готель. Але, крім Шуфрича на Закарпатті ніхто не хоче дати жодної гривні. Чому на Закарпатті немає команди навіть другої ліги? Потрібно любити футбол, щоб вкладати в нього гроші “, – сказав Грозний.

Джерело