“Ужгород-УжНУ” переграв команду з Хмельниччини – 106:80

15-16 листопада в Ужгороді відбувся третій тур чоловічої першої ліги у групі «Захід». Місцевий БК «Ужгород-УжНУ» приймав команду, з якою зустрічався у всіх своїх минулих чемпіонатах – БК «Ді-Ді-Бао» (Кам’янець-Подільський).

Перша половина суботньої гри проходила за переваги ужгородців, у яких виділявся Антон Іванина, який раз за разом влучно бомбардував кільце суперника з ближньої, і особливо дальньої дистанції. Але невелика розслабленість наприкінці другої четверті з боку ужгородців дозволила їх суперникам не просто наздогнати господарів, а й піти на велику перерву в якості лідера, хоч і з мінімальною перевагою в одне очко. На третю чверть господарі майданчика вийшли з бажанням реабілітуватись за невдачу в кінці першої половини. І це їм повністю вдалося, вони просто знищили суперника, вигравши чверть з різницею у 25 очок.

В заключній чверті ужгородці спокійно довели справу до перемоги, і навіть зуміли перейти такий бажаний в баскетболі рубіж в 100 набраних очок за гру. БК «Ужгород-УжНУ» – БК «Ді-Ді-Бао» – 106 – 80 (25-19, 22-29, 35-10, 24-22). БК «Ужгород-УжНУ» – Іванина А. – 45 очок, Костенко К. – 16, Яцик Д., Шкондя Ю. – по 12, Лозицький В. – 11. З самого початку другої гри ужгородці захопили ініціативу, раз за разом проводячи стрімкі влучні атаки, не забуваючи про надійну гру в захисті. З кожною хвилиною гри господарі майданчика нарощували свою перевагу, яка після двох чвертей склала 20 очок.

Втримати таку перевагу в другій половині гри для ужгородців не склало труднощів, в підсумку друга перемога в турі, і шоста перемога в шести матчах на старті нового сезону.

БК «Ужгород-УжНУ» – БК «Ді-Ді-Бао» – 99 – 78 (29-20, 29-18,19-17, 22-23).

БК «Ужгород-УжНУ» – Шкондя Ю. – 27 очок, Іванина А. – 22, Костенко К. – 19, Яцик Д. – 15.

Джерело