Ужгородська петанкістка святкувала перемогу в словацькому Кошице

Ужгородка Олександра Шевченко в парі зі словаком Йозефом Бартком перемогла на турнірі з петанку в словацькому місті Кошице.

Ці змагання проводяться вже четвертий рік поспіль і відбуваються в рамках Днів України в Кошице. Умовою турніру є те, щоб в командах-дуплетах один гравець був з України, а другий зі Словаччини.

Як розповів організатор Днів України в Кошице Едуард Бураш, цей турнір має на меті зблизити спортсменів наших міст-побратимів. “Від початку проведення цих турнірів встановилася міцна дружба між петанк-клубом “Кассовія” (Кошице) та петанк-клубом “Ужгород”. Петанкісти цих клубів регулярно беруть участь у турнірах в Кошице та Ужгороді. Але наш особливий тим, що в одній команді повинен грати один ужгородець і один петанкіст з Кошице. Це ще більше єднає спортсменів і зміцнює товариські відносини”, – розповів Едуард Бураш.

Команди жеребкуванням поділили на дві групи, де вони зіграли по три відбіркові гри. Далі кращі дві з кожної групи вийшли у пів-фінал. Варто відзначити, що у фіналі команда Олександри Шевченко перемогла суперників з “сухим” рахунком – 13:0.

Джерело: ПроЗак


, , , , , , , , , , ,