Чемпіонат області: анонс першого туру

Що ж, уже в цю суботу, 21 квітня, команди дадуть старт найголовнішим змаганням року.

Про пари наш сайт уже повідомляв, тому тепер традиційно про шанси команд на успіх.

ФК «Середнє» – ФК «Ужгород»

І в зимовій першості, і в Кубку області команди продемонстрували, що мають високий потенціал. Середнянці взагалі ще до початку чемпіонату вважаються одним із головних претендентів на золоті нагороди. Високі котирування і в «Ужгорода». Більше шансів перемогти – у середнянців. Вони – щонайменше господарі. До того ж у преставника обласного центру не так давно відбулася зміна головного тренера. Колектив очолив Мироcлав Бабяк. У нього було мало часу на ознайомлення з командою, але часто «свіжа кров» здатна робити дива й на рівному місці. Тим паче, що новий наставник екс-чемпіонів – не новачок в обласному футболі й уже демонстрував уміння працювати на найвищому крайовому рівні. У будь-якому разі матч очікується цікавим для вболівальників. Головне – щоб обидва фаворити показали якісну, достойну один одного гру.

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ДЮСШ Тячів – 22 квітня

Єдина пара, яка зіграє в неділю, але інтерес до неї буде підвищеним. Обидві команди виступлять у ролі новачків вищої ліги. Адже минулого сезону виступали в першому дивізіоні. Господарі – доволі потужні й спроможні переграти свого суперника. Водночас тячівці демонстрували поступове зростання свого ігрового потенціалу й навряд чи просто так вирішили брати участь у головних змаганнях краю. Дійсно буде цікаво подивитися на обидва колективи. «Вітязь» повинен розраховувати на свій атакувальний заряд, а гостям насамперед слід уважно зіграти відповідно саме в захисті.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Оболонь» (Хуст)

Якщо Іршаві на високому рівні провели минулий сезон, то цікаво подивитися, наскільки хустяни змінилися за міжсезоння. Матч повинен відповісти й на це запитання. А поки до гри – фаворитами є господарі. Водночас оболонці навіть у найважчі свої часи неодноразово демонстрували своє вміння грати в гостях.

ФК «Поляна» – ФК «Севлюш» (Виноградів)

Мабуть, разом із парою ФК «Середнє» – ФК «Ужгород» маємо ще одну центральну гру туру. За полянцями – рідні стіни та добре ігрове реноме після го сезону, а за «Севлюшем» – його традиційна міць, яку тільки було підтверджено в міжсезоння в зимовій першості, а також нині, у Кубку області. Притому ближчими до успіху є виноградівці, однак якщо й очки здобуде представник Свалявщини, то це навряд чи стане сенсацією.

У зв’язку з участю команд у півфіналі Кубка області поєдинок ФК «Вільхівці» – ФК «Карпати» (Рахів) перенесено на 28 травня. Крім того, МФА «Мункач» (Мукачево)  вихідний. У решті ж чотирьох ігор більшість очок повинні взяти господарі. Наскільки ж це «повинні» трансформується в реалії – побачимо.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,