На хустщині розпочалась спартакіада серед навчальних закладів

12 листопада дано старт Спартакіаді навчальних закладів, які розташовані на території міста Хуст. Зокрема. було проведено змагання з гирьового спорту, в яких прийняли участь студенти Карпатського інституту підприємництва університету «Україна», Закарпатського лісотехнічного коледжу, Хустського професійного ліцею, Закарпатського базового державного медичного коледжу та Ліцею сфери послуг.

Спортсмени змагались в 7 вагових категоріях: 60 кг, 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 90 кг та у вазі понад 90 кг, виконуючи вправи в поштовху та ривку.

У вазі до 60 кг третє місце посів Цибульський Михайло (Хустський професійний ліцей), Сеневич Богдан. також учень цього ж навчального закладу, а перемогу в цій ваговій категорії святкував студент Закарпатського лісотехнічного коледжу Хвуст Богдан. Напруженою була боротьба серед гирьовиків вагової категорії – 65 кг. Тут бронзовим призером став Попович Владислав з Хустського професійного ліцею, срібним – Вакаров Юрій (Закарпатський лісотехнічний коледж) і лише на один підйом його випередив Русин Андрій – студент Карпатського інституту підприємництва університету «Україна». У ваговій категорії до 70 кг. перемогу святкував Буга Федір – студент Закарпатського лісотехнічного коледжу, другим став Шимон Іван – студент Карпатського інституту підприємництва університету «Україна», третім – Голоботовський Михайло (Закарпатський лісотехнічний коледж).

Серед спортсменів вагової категорії 75 кг з великим відривом фінішував Антал Руслан (Закарпатський лісотехнічний коледж), який в сумі поштовху та ривка показав результат – 71 підйом. Срібним призером Барзул Михайло (Карпатський інститут підприємництва університету «Україна»), бронзовим – Бойкул Ігор (Закарпатський базовий державний медичний коледж). Однією із самих найбільших за кількістю учасників була вагова категорія 80 кг, тут змагалось 9 спортсменів. Чемпіоном у ній став Орос Владислав (Закарпатський лісотехнічний коледж), якому в сумі двох вправ вдалось показати результат – 120 підйомів.

На другому місті опинився Павлюк Василь (Карпатський інститут підприємництва університету «Україна»), на третьому Герич Юрій також студент Закарпатського лісотехнічного коледжу. У вазі до 90 кг не було рівних студенту Карпатського інституту підприємництва університету «Україна» – Кривському Олександру, який показав найкращий результат у двоборстві, Олександр виграв з результатом 130 підйомів.

У цій ваговій категорії другим став Попадинець Олександр (Хустський професійний ліцей), третім – Костюк Василь (Закарпатський лісотехнічний коледж). У самій важкій ваговій категорії – понад 90 кг велась напружена боротьба, в результаті якої третім став Савка Іван (Закарпатський лісотехнічний коледж), другим – Поп Віктор (Закарпатський лісотехнічний коледж), а чемпіоном – студент Карпатського інституту підприємництва Разживін Іван, який випередив срібного призера всього на 2 підйоми.

В командному заліку місця розподілились таким чином: 5 місце – Закарпатський базовий медичний коледж, 4 – ліцей сфери послуг, 3 – Хустський професійний ліцей, 2 – Карпатський інститут підприємництва університету «Україна», 1 – Закарпатський лісотехнічний коледж, який випередив срібного призера всього на 3 бали. Необхідно відмітити, що завдяки цій Спартакіаді, і зокрема те, що у її програмі є гирьовий спорт, можна відверто сказати, що завдяки цьому студентська молодь Хустщини знає про цей не легкий вид спорту, в якому спортсмен показує свою витривалість, силу, координацію рухів та волю до перемоги. Спостерігаючи за молодими спортсменами під час виконання вправ, пригадую себе студентом Ужгородського державного університету і знову в думках, емоціях переживаю, згадуючи свої тренування у відомого викладача, тренера, науковця Степана Петровича Гавацко.

Лионелла Погл