Відкриття велосезону МТБ України в Ужгороді зібрало рекордних 194 учасників з 15 областей

Відповідно до Всеукраїнського календарного плану з велоспорту-МТБ цими вихідними з 30 березня по 1 квітня в м.Ужгород в Шахтинському лісі, на одній з кращих крос-кантрійних велотрас країни, відбулися змагання Зимового чемпіонату України.

Цього року погода “зробила” ці змагання “мокрими”, та разом з тим видовищними та захоплюючими.

Команда Закарпатської області, що була представлена спортсменами-чемпіонами та новачками, показала, що має потенціал та перспективу.

В “індивідуальній гоці на час” серед чоловіків перемогу святкував чемпіон України, ужгородець Володимир Козловський з часом 9.21,74 на дистанції 3,5 км. Другим, з відривом у майже 18 секунд, фінішував Дмитро Тітаренко (Вінницька облассть), а третім – представник Харківщини Олександр Коняєв.

Серед юнаків ще один ужгородець Іван Тодер фінішував п’ятим.

Приємним відкриттям були хлопці в категорії молодших юнаків (які вперше виступали на ЧУ) Олег Маркулинець з Мукачева та Іван Цанько зі Сваляви, які, відповідно, вибороли перше та шосте місце.

У суботу в “парній гонці”, що проводилась вперше, команда зі Сваляви в складі Івана Цанька та Віктора Дребітка в категорії молодших юнаків з відривом лише в 1,5 секунди посіли друге місце.

А в неділю під проливним дощем знову першим та другим серед молодших юнаків були Олег Маркулинець (Мукачево) та Іван Цанько (Свалява). А Володимир Козловський демонстрував захолюючий сюжет: після першого кругу на велосипеді, в якому “вилетів“ переключатель, йшов 14-м, але,  трохи “підремонтувавши” (в техзоні), завдяки настрою та силі чемпіона фішував третім.