Закарпаття приймало Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів

З 26 по 31 березня у Берегові, на території навчально-спортивної бази “Закарпаття” відбувся чемпіонат України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики.

Результати Чемпіонату України серед юніорок:

Вагова категорія до 48 кг

1. Самуляк Світлана – сума двоборства 137 кг, Харківська обл.

2. Коміссаренко Карина – 115 кг, Луганська обл.

3. Ганіч Ольга – 104 кг, Волинська обл.

Вагова катеорія до 53 кг

1. Алєксандрова Марина – 159 кг, Донецька обл.

2. Захарченко Аліна – 153 кг, Харківська обл.

3. Буянова Катерина – 140 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 58 кг

1. Гангур Марія – 181 кг, Харківська обл.

2. Конотоп Каміла – 180 кг, Харківська обл.

3. Пікаш Ольга – 172 кг, Кіровоградська обл.

Вагова категорія до 63 кг

1. Тимощук Марія – 180 кг, Рівненська обл.

2. Ілханова Катерина – 158 кг, Херсонська обл.

3. Шишанова Дар’я – 153 кг, Луганська обл.

Вагова категорія до 69 кг

1. Абібок Катерина – 182 кг, Харківська обл.

2. Степанюк Анастасія – 153 кг, Волинська обл.

3. Шарова Ганна – 147 кг, Донецька обл.

Вагова категорія до 75 кг

1. Борозна Ельвіра – 188 кг, Харківська обл.

2. Гусєва Катерина – 165 кг, Херсонська обл.

3. Голівець Вікторія – 165 кг, Полтавська обл.

Вагова категорія до 90 кг

1. Шишанова Анастасія – 215 кг, Луганська обл.

2. Бородіна Кристина – 159 кг, Донецька обл.

3. Іванова Вікторія – 145 кг, Херсонська обл.

Вагова категорія +90 кг

1. Власенко Анастасія – 191 кг, Харківська обл.

2. Білик Діана – 152 кг, Донецька обл.

3. Костюк Вікторія – 119 кг, Івано-Франківська обл.

Результати Чемпіонату України серед юніорів:

Вагова категорія до 56 кг

1. Заліпський Павло – 238 кг, Харківська обл.

2. Омелянець Дмитро – 205 кг, Волинська обл.

3. Тищенко Андрій – 200 кг, Київська обл.

Вагова категорія до 62 кг

1. Сухоцький Дмитро – 259 кг, Дніпропетровська обл.

2. Герак Денис – 236 кг, Дніпропетровська обл.

3. Єльніков Роман – 233 кг, Миколаївська обл.

Вагова категорія до 69 кг

1. Сергеєв Віталій– 270 кг, Луганська обл.

2. Марущак Антон – 262 кг, Харківстка обл.

3. Смочек Віталій – 256 кг, Рівненська обл.

Вагова категорія до 77 кг

1. Митрофанов Віталій – 296 кг, Донецька обл.

2. Москвін Максим – 279 кг, Харківська обл.

3. Приймак Богдан – 270 кг, Львівська обл.

Вагова категорія до 85 кг

1. Рященко Микола – 307 кг, Херсонська обл.

2. Гладиш Олександр – 293 кг, Донецька обл.

3. Менькач Олександр – 292 кг, Харківська обл.

Вагова категорія до 94 кг

1. Божук Андрій – 336 кг, Хмельницька обл.

2. Янцевич Євген – 335 кг, Харківська обл.

3. Мочернюк Данило  – 299 кг, Львівська обл.

Вагова категорія до 105 кг

1. Багнюк Іван – 308 кг, Дніпропетровська обл.

2. Сергеєв Олександр – 307 кг, Запорізька обл.

3. Кінах Тарас – 305 кг, Львівська обл.

Вагова категорія +105 кг

1. Гасімов Тимур – 306 кг, м. Київ

2. Тетерюк Владислав – 295 кг, м. Київ

3. Бурбала Євген – 287 кг, Донецька обл.


, , , , , , , , , ,