Мірко Райчевіч: Можемо попсувати нерви лідерам чемпіонату

Поєдинок із донецьким «Металургом» для півзахисника нашої команди Мірка Райчевіча став ювілейним – сотим у складі  ужгородської «Говерли» . Відрадно, що цей двобій ще й  приніс першу перемогу команді в поточному сезоні.

– Мірко, поєдинок проти донецького “Металурга” у твоїй  професійній кар’єрі в складі ужгородського клубу для тебе був особливий…

– Не можу сказати, що мій сотий матч в “Говерлі” був особливий. Правда, дуже хотіли нарешті виграти, адже це був завершальний домашній матч у цьому році.   Добре, що добилися першої перемоги та вніс свій внесок у вікторію, адже тренер довірив мені місце в стартовому складі.

– На твою думку, чому так довго  упровдож п’яти матчів  команда не могла забити гол у ворота суперників?

– Нам не вистачало фарту в завершальній фазі. В попередніх матчах мали чимало моментів, але м’яч не влітав у сітку. Нарешті вчора зуміли вразити ворота суперника й здобули бажану перемогу.

– Після паузи на нашу команду чекають два непрості виїзні матчі з лідерами чемпіонату – «Дніпром» та «Шахтарем».  На твою думку, вдасться відібрати очки в цих грандів?

– В поєдинку з «Металургом» ми здобули дуже важливі три залікові бали. Перемога важлива насамперед у психологічному плані, адже досі на нас тиснув тягар відповідальності за кожен заліковий бал. Тепер же почуваємося більш спокійніше й будемо ретельно готуватися до майбутніх матчів, тож дуже ймовірно що зможемо попсувати нерви «Дніпру» та «Шахтарю».

– Як оцінюєш цьогорічний чемпіонат, який проходить у непростих умовах  у країні за участю всього 14 команд?

– Ситуація на сході України негативно впливає не лише на розвиток футболу, а й на суспільство в цілому. Цей чемпіонат один із найслабших за період моєї професійної кар’єри в Україні.  Насамперед, дуже важко командам з Донбасу, які перебувають за межами своїх рідних міст, та всі матчі проводять на чужих стадіонах. Окрім того, багато гравців з-за кордону вже не дуже охоче їдуть на Україну через військові дії. Дуже сподіваюся, що в країні настане мир і ситуація налагодиться, а з нею покращаться й  футбольні справи.

Насамкінець, хочу висловити подяку вболівальникам за підтримку команди та керіницву клубу за довіру.

У складі «Говерли» М.Райчевіч зіграв 97 матчів у Першій та Прем’єр-лігах та 3 поєдинки в Кубку України

Роман СЕНИШИН