Калініченко міг продовжити кар’єру у “Говерлі”

Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний розповів, що запрошував екс-гравця національної збірної України та ведучого конференції на нашому сайті – Максима Калініченка – до лав ужгородської команди.

“Я хотів бачити Максима в “Говерлі”. Ми навіть мали з ним розмову з цього приводу, – розповів В’ячеслав Вікторович. – Але Калініченко відверто сказав, що справа не в грошах. Він в першу чергу подякував, що завдяки мені виріс як футболіст. До речі, Калініченка, Назаренка та Єзерського я запрошував до лав “Таврії” ще до Альтмана. Саме я мав очолювати сімферопольський клуб. І футболісти про це знають, але там були якісь незрозумілі причини”.

“Що стосується Максима, то я завжди був впевнений у ньому. Він справедливий, чесний та відвертий. Він подякував мені за запрошення до Ужгорода та сказав: “Я не за грошами їхав би, знаю у вас там немає грошей. Просто, коли починаються затримки та негаразди, важко віддаватися”. Я сказав, що затримки будуть. Якщо ситуація зміниться, то запрошу”.

“Не маю права обманювати футболістів. У Калініченка в будь-якій роботі є своє бачення: як гравця чи експерта. Радий, що Максим виріс у такого футболіста. А як експерт він себе ще покаже. Бо він тонко відчуває футбол. А гляньте яку він школу пройшов: проти “Реалу”, против “Баварії” грав. Це я його в “Спартак” запрошував. Так, у нього були серйозні пропозиції, але він послухав мене”.

“В перший сезон Максим став найкращим дебютантом чемпіонату Росії. Потім була Ліга чемпіонів. Я звик грати в Лізі чемпіонів, мінімум Кубок УЄФА. Хто один раз там побував, той мене зрозуміє”, – сказав Грозний.

Джерело