Ганич Йосип – переможець святкового турніру з шашок

З нагоди весняного свята – Міжнародного дня жінок спортсмени нашого краю 7 березня 2018 р. прийняли участь у міському шашковому турнірі.

У змаганнях, що проходили у шахово-шашковому клубі с/к “Юність”, були заохочені до участі 12 спортсменів з міста Ужгорода та Перечинського району.

Урочисте відкриття турніру у супроводі щирих слів та добрих побажань, які лунали з уст чоловічої когорти учасників на адресу єдиної і неповторної жінки та досвідченої ужгородської шашистки Галини Віхніної, стали лейтмотивом святкового зібрання.

Такий початок сприяв позитивному налаштуванню усіх учасників до творчої гри.

Спортсмени грали за коловою системою в 11 турів, по 10 хвилин на партію кожному спортсмену.

Перші стартові поєдинки носили переважно миролюбний характер, суперники, як то кажуть, “не поспішали розкривати свої карти”. Десь з 3-4-го туру пожвавішала гра фаворитів, загострилось суперництво і спортивна боротьба.

Як результат – спільними зусиллями ведучих кандидатів у майстри ігровий сюжет до останнього туру залишався непередбачуваним щодо майбутнього переможця. Найбільш цікавим та інтригуючим виявився останній тур, який і розставив усі крапки над “і”.
Найбільш вдало пройшов турнірну дистанцію кмс Йосип Ганич (м. Ужгород), який зіграв надійно і стабільно, а в підсумку набрав 19 очок з 22 можливих. Його результат виявився переможним. Друге місце зайняв кмс Михайло Кичера (с. Зарічево, Перечинський р-н) – 18 очок. Обидва призери не зазнали жодної поразки.

Третє почесне місце зайняв ветеран ужгородських шашок кмс Віктор Туртаєв – 17 очок. Четверте місце виборола кмс Галина Віхніна з таким же результатом (за особистими показниками).

Переможець та призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями різного ґатунку управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).

В цілому турнір пройшов організовано, коректно, на високому творчому піднесенні.

Повідомив головний суддя змагань Михайло Рішко.