Зимова першість: огляд матчів 5 туру в групах

Пройшли перші матчі 5 туру Зимової першості.

Група А

ФК «В.Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 0:4

(Костик Євген, 10, 47; Гальчак Микита, 28, Горняк Андріан, 31)

Представник Ужгородщини доволі швидко віднайшов ключі до воріт суперника й іще в першому таймі з лихвою вирішив долю матчу. Крім того, забив ще й після перерви. А ось березнянці хоч і створювали моменти, та реалізувати не зуміли. Отже, концгазівці фінішували третіми в групі, а їх суперник – передостанній.

ФК «Вільхівці» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 7:1

(Міговк Михайло, 3, 50; Волонтир Павло, 44; Келеманик Євген, 15, 26, 40; Габор Василь, 24 – Станко Антон, 41)

Номінальні господарі домінували протягом матчу й здобули більш ніж переконливу перемогу. І хоч суперники не змінили турнірного становища (вільхівці залишилися четвертими, а фаворитівці – останніми), та цей виграш представника Тячівщини все ж продемонстрував: команда в разі подальшої роботи над собою прогресуватиме й надалі.

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – 1:2

(Бобаль Матвій, 29; Шольц Річард, 56+ – Варваринець Іван, 40+)

Очікування справдилися, і обидві команди подарували хороший футбол. У першому таймі більше моментів створили гості, а де факто господарі. Зокрема, середнянці першими відкрили рахунок, потім мали ще два шанси для взяття воріт. Проте футболісти пішли на перерву за мінімальної переваги підопічних Василя Варги. Не забиваєш ти – забивають тобі. Ця прописна футбольна істина спрацювала, і в другому таймі полянці реалізували пенальті та встановили паритет. Утім останнє слово все ж виявилося за «Середнім». Як і Варваринець, Шольц реалізував 11-метровий. Отож обидва суперники залишилися на своїх «прохідних» позиціях: полянці йдуть до наступного кола змагань із другого місця, а їх візаві – із першого.

Група С

ФК «Оболонь-2» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 0:1

(Пуга Володимир, 54)

По грі хустяни десь навіть виглядали цікавішими. Та чи то засніжене поле, чи банальний нефарт, однак щось завадило «пивоварам» реалізувати хоч би один із моментів. А ось міжгірці свого шансу не змарнували, скориставшись у другому таймі помилкою воротаря суперника. Навіть мінімальна перемога подарувала верховинцям друге місце в групі та відповідно перепустку до наступного раунду зимової першості. Оболонці ж лишилися четвертими.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:4

(Чонка Юрій, 13; Бабич Адріан, 21; Ребрик Денис, 45, 68)

Карпатівці вже знали результат матчу за участю міжгірців, та в них не було жодного шансу здобути хоч би нічию. «Севлюш» діяв зі звичною для себе впевненістю, атакувальним натиском, традиційно відзначившись у кожному з таймів. Отже, футболісти Дубового – треті, а виноградівці зі стовідсотковим результатом очолили групу й крокують далі з першого місця.

Загалом матчі першого ігрового дня п’ятого, завершального в групах, туру залишили сенсації без «роботи», однак не в усіх зустрічах переможцям легко далися очки.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,