Зіграно матчі ІІ-го туру Чемпіонату області з гандболу серед чоловіків

В цю неділю, 25 лютого в Берегові відбувся ІІ тур Чемпіонату області з гандболу серед чоловіків сезону 2017-2018.

Щоправда через затримку зі стартом самої першості і погодними умовами наприкінці минулого року, Чемпіонат стартував тільки в 2018 році, однак вже набрав оберти і його можна назвати вдалим. Цього сезону до звичних гандбольних колективів з Ужгорода, Перечина, та Берегова приєдналась ще одна Берегівська команда “ДЮСШ Берегово”, яка повною мірою складається з молодих хлопців.

Так їм зважаючи на результати ще не вистачає досвіду і технічного вміння, однак це справа часу, якого у них достатньо! Головне аби була змога приймати участь і надалі в цьому сезоні та й наступних. Є і прикрий факт, а саме команда з Хуста, яка цьогоріч так і не знайшла змоги боротись за нагороди обласної першості. Тим не менше ми сподіваємось, що серед тамтешніх гандболістів все ж таки знайдеться ініціатор і організатор, який спроможеться відновити традиції дорослого гандболу в столиці “Карпатської України”.

Доля подальшої участі команди ДЮСШ “Хуст-Нарцис” в Чемпіонаті області буде вирішуватись організаційним комітетом ФГЗ на найближчому засіданні, адже команда вже пропустила половину матчів.

Анатолій Костюх


, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,