Карпати двічі поступились Галичанці

Вчора тасьогодні в Ужгороді, на майданчику спорткомплексу «Юність» відбулися матчі в рамках 8-го туру жіночої Суперліги з гандболу.

«Карпати» приймали львівську «Галичанку». Ще до початку зустрічей було зрозуміло – боротьба буде безкомпромісна!

Проте, неприємна новина чекала на вболівальників «Карпат» ще до початку поєдинку. Через травми у цьому принциповому двобої не змогли взяти участі дві гравчині основи команди – Ірина Компанієць та Олександра Фурманець.

Перший тайм першої гри обидві команди розпочали досить обережно, на 10-ту хвилину на табло висвічувався нічийний результат 4:4. Проте наступна десятихвилинка була за господарками! Карпатівки зусиллями Тетяни Кильч та Ганни Лезінської в нападі та надійній грі Єлізавета Воронько в рамці воріт, на 21-шу хвилину були попереду з перевагою у 5 м’ячів. Та остання п’ятихвилинка 1-го тайму була за «Галичанкою». Гості змогли не тільки наздогнати ужгородок, але й вийти вперед. Сирена на перерву зафіксувала невтішні 12:13.

Початок другого тайму також був за «Галичанкою». Атаки карпатівок, хоча й були гострі, проте на завершальній стадії не вистачало влучності. Львів’янки були попереду на 5 м’ячів.

В середині тайму підопічні Бориса Петровського спробували переломити хід гри на свою користь, скоротивши відставання до мінімуму, однак на більше не спромоглися. В останній десятихвилинці було помітно, що карпатівкам, за відсутності кількох ключових гравців, було вже фізично важко створювати активний тиск на ворота суперниць, які спромоглися в останні хвилини матчу провести кілька вдалих атак та зняти всі питання щодо переможця. Рахунок матчу – 18:24.

Карпати – Галичанка 18:24 (12:13)

Карпати: Воронько, Чіковані; Кильч 4, Лезінська 4, Безрукова 4, Готра 3, Мелекесцева 1, Гичка 1;
Галичанка: Гладун, Салтанюк; Коновалова 6, Сабова 4, Савчин 3, Гайкова 3, Воловник 2, Баранович 2, Маркевич 2, Давидянц 2;
Штраф: 8 – 8 (Мелекесцева, Готра та двічі Лезінська – Воловник, Баранович, Сабова, Гайкова);

7м: 5/4 – 0/0 (Готра не зуміла переграти Гладун)

Сьогоднійшній поєдинок був не менш цікавішим за попередній, а інтриги було хоч відбавляй!

 Карпати – Галичанка 17:19 (8:7)

Карпати: Воронько, Чіковані; Готра 6, Безрукова 5, Шипляк 2, Лезінська 2, Гичка 1, Кильч 1.
Галичанка: Гладун, Салтанюк; Коновалова 4, Савчин 3, Гайкова 3, Давидянц 3, Воловник 2, Баранович 2, Маркевич 1, Сабова 1.
Штраф: 2 – 2 (Безрукова – Баранович); 7м: 5/5 – 4/3 (Савчин не змогла переграти Воронько).


, , , , , , , , , , , , , , , , , ,