В селі Руське Поле дбають про розвиток футболу

Це село завжди славилось футболом. Даний вид спорту тут культивується ще з радянських часів. Так у 1949 році було створено команду «Садовод», яка грала на першість Закарпатської області.

І тепер її славні традиції продовжує молодь.

У 2012 році юні футболісти взяли участь у всеукраїнському турнірі між командами шкіл України, що проходив у рамках в рамках проведення «Євро – 2012» .

Тоді команда Руськополівської ЗОШ зайняла 8 місце по Україні. За це тодішнє керівництво області пообіцяло збудувати у школі спортивний майданчик. Однак свою обіцянку вони так і не виконали.
Втім про розвиток спорту подбала місцева влада, яка зуміла організувати підприємців та всіх небайдужих мешканців. І відтак у селі власними силами збудували спортивний майданчик.
Старанно потрудилися на об’єкті бригада будівельників, а саме Опшитош Ю, Попович М., Гвоздак В., Роман В., Болло Ф.. Допомогу також надав приватний підприємець Іван Марина (аквапарк “Марина”), який власним транспортом завіз більше 40 автомашин піщано-гравійної суміші. Посприяв в облаштуванні огорожі, для чого надав труби прихильник футболу – Іван Грабар. Також не стояли осторонь й інші приватні підприємці.
Батьківський комітет школи висловлює щиру подяку всім небайдужим, які незважаючи на скрутний час, згуртувалися для такої благородної справи. І приймають активну участь у залученні до спортивного вихованню школярів та майбутніх захисників нашої держави України. Особлива вдячність сільському голові Василю Мірявцю за докладені зусилля та сприяння в розвитку спорту в Руському Полі.
На фото: сільський голова Мірявець В.В.

Марина Попович