Чопський футбольний клуб «Локомотив» завершив свій футбольний сезон 2014 року посівши п’яту турнірну сходинку (ВІДЕО)

На початку цього року, після декілька річної перерви, ожив міський стадіон «Локомотив», адже завдячуючи ініціативній групі менеджерів та спонсорів було відновлено міську футбольну команду. Вперше в історії закарпатського футболу наша команда розпочала футбольні баталії в першій лізі чемпіонату області. Протягом цього періоду на команду чекали і яскраві перемоги, бойові нічиї та гіркі поразки.

І ось у неділю, 9 листопада, на стадіоні «Локомотив» відбулося офіційне закриття футбольного сезону 2014 року. Саме в цей день наша футбольна дружина приймала ФК «Сільце», де в наполегливій боротьбі виграла із рахунком 6:1 (юнаки – 3:0).
За підсумками чемпіонату Закарпатської області 2014 року обидві наші футбольні команди (дорослі та юнаки) посіли п’яте місце в турнірній таблиці. Враховуючи початкові можливості футбольної команди, перший чемпіонат можна вважати вдалим.
Будемо надіятися, що і в наступному році наші футболісти радуватимуть своїх вболівальників прекрасною грою та займуть одне з переможних місць.
Основними ініціаторами та спонсорами нашої футбольної команди в 2014 році виступили: Афтанас Я.Д.- президент ФК «Локомотив», директор ТОВ «Пролісок» Самардак В.В. та генеральний директор ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» Суліма В.В.

Пропонуємо переглянути відео сюжет закриття футбольного сезону 2014 року.

Джерело