Переможцями міжнародного хоккейного турніру в Ужгороді стали “Закарпатські ведмеді”

Після групового етапу змагань 4 лютого відбулися стикові матчі та фінальні ігри міжнародного хокейного турніру «3rd FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2018» на ужгородській арені “Ice Land”.
Окрім того, у рамках програми свою майстерність демонструвало й молоде покоління закарпатських хокеїстів. Група маленьких спортсменів провела показове тренування, а на згадку про турнір отримала від спонсорів солодкий подарунок.

У боротьбі за 3 місце зустрічалися Dream Team Kosice та команда Humenne. В основний та додатковий час переможець не визначився, тож гравці пробивали серію булітів. Цього разу фортуна посміхнулася команді Humenne – словацькі хокеїсти стали бронзовими призерами змагань.

Утім, основну інтригу турніру тримала фінальна гра – чи вдасться господарям змагань, команді “Закарпатські ведмеді”, перемогти суперників – Sršne Kosice? Варто відзначити, що напруга у матчі тривала до останньої хвилини – хокеїсти продемонстрували вольовий, амбіційний і технічний хокей, який раз у раз вибухав емоційними оваціями глядачів. Та все ж команда господарів була більш результативною – важка боротьба обернулася для “ведмедів” довгоочікуваною перемогою – 4:3

Відтак опісля проведення матчів відбулася церемонія нагородження учасників та переможців турніру. Участь у дійстві взяв міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан і президент федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик.

Тож переможцем турніру стала збірна Закарпаття “Закарпатські ведмеді”, срібло виборола команда Sršne Kosice, бронзу – HK Humenne, а команди Dream Team Kosice, HK Sobrance та PORSCHE Bratislava отримали пам’ятні відзнаки від організаторів змагань.

Також було відзначено й кращих гравців турніру:

– кращий воротар – Богдан Визичканич (“Закарпатські ведмеді”)

– кращий захисник – JENČO Lukáš (HK Sobrance) 

– кращий гравець – Adam Bandzak (PORSCHE Bratislava)

– кращий нападник Robert Markulik (Sršne Kosice)

– кращий бомбардир Maros Stefanco (Dream Team Kosice,)

– мотор команди ANTOLČIK Ľubomír (HK Humenne).

 

Втім хокейні баталії на Закарпатті не завершуються! Уже наступними вихідними на уболівальників чекає захопливе дійство – фінальна стадія Чемпіонату Закарпаття з хокею!


, , , , , , , , , , , , , , ,