В Іршаві провели фінал чемпіонату Закарпаття з шашок-64

Фінал чемпіонату Закарпатської області з шашок-64 проведено в Іршавському районному Будинку дитячої творчості.

Право грати у фіналі спортсмени виборювали у відбірних змаганнях 2017 року і у фінальну частину відповідно попали найсильніші.

З перемог почали турнір два Миколи – Кошілко і Коперльос. Ще один фаворит – Михайло Рішко – в перших трьох турах зробив три нічиї.

У другому турі сталася сенсація. Юний представник шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості Богдан Роман зумів виграти у діючого чемпіона області, представника Рахівського району Миколи Коперльоса.

Вирішальним у розподілі місць став 5 тур, в якому зустрілися Микола Коперльос з представником Тячева, лідером турніру Миколою Кошілком. Перший зумів виграти і лідерів стало троє. До них приєднався представник Ужгорода Михайло Рішко. Так дружно і прийшли до фінішу три претенденти на звання найсильнішого.

Згідно з положенням про змагання в такому випадку між претендентами було проведено додатковий турнір за скороченим часом. Добру психологічну і теоретичну підготовку показав Микола Кошілко. Він виборов звання чемпіона області. На другому місці – Микола Коперльос. Михайло Рішко – третій призер.

А. Вайда


, , , , , , , , , , ,