В Ужгороді відбувся всеукраїнський турнір з тенісу

27-28 січня в ужгородському спорткомплексі “Юність” пройшов Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу II категорії серед юнаків та дівчат до 10 та до 12 років.

Кількість учасників порадувала організаторів турніру. Загалом зібралося 45 учасників з Ужгорода, Києва, Львова, Сєвєродонецька, Івано-Франківська, Хмельницького, Рівного, Калуша, Надвірної, Стрия, Тячева, Мукачева, Хуста. Завдяки організаторам, змагання пройшли на високому професійному рівні.

Досить високий рівень був і в учасників змагань. Так, переможець у юнаків до 12 років Колесниченко Олександр (Львів) наразі є 6 номером рейтингу Федерації тенісу України. Другу сходинку п’єдесталу посів Гойда Юрій (Рівне), третім фінішував Гнідець Віталій з міста Лева.  Досить рівні по силі були і дівчатка цієї вікової групи: перше місце завоювала Огниста Рената (Львів), на другому – львівянка Коляда Анастасія, замкнула чільну трійку Зеленська Євгенія (Івано-Франківськ).

У молодшій віковій групі до 10 років у юнаків на перші дві сходинки піднялися львівяни Дида Олександр та Анохін Олег. Бронзову нагороду виборов Талама Остап (Стрий). У дівчат цієї вікової групи призери розташувалися таким чином: на першому місці Гнідець Анастасія (Львів), на другому – Туркот Стася (Львів), третє – у Кундрик Ніколетта (Мукачево).

Директор турніру Руслана Дичка висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні турніру управлінню у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник – Ольга Василиндра) та Закарпатському обласному відділенню НОК України (голова – Іван Риляк).

Джерело


, , , , , , , , , , , , ,