Валерій Войналович: “Головна мета зараз підвести дівчат до найкращої фізичної форми”

Здобувши максимальну кількість очок на І-му турі Чемпіонату України, команда Валерія Войналовича вирішила провести контрольні поєдинки, які стали своєрідною підготовкою до участі в Кубку ЄГФ, а от суперником обрали срібного призера ЧУ, львівську “Галичанку”.

– Валерій Миколайович, чому Ви вирішили обрати львівську команду в якості спаринг-партнера?

– Дуже радий, що ми змогли провести ці матчі, оскільки обидві команди зараз готуються до участі в європейській першості, а зважаючи на політичну ситуацію в країні, не всі команди із сусідніх держав готові до нас приїхати, тому оптимальним віріантом для нас була саме львівська “Галичанка”. Тим паче, що львів’янки як і ми, зараз є лідерами чемпіонату.
– Чим були корисні ці товарискі матчі?
– В цих матчах ми змогли краще оцінити свій рівень підготовки до матчу із шведським “Хоор 65” та спробувати нові системи захисту. Також змогли виявити недоліки в грі, які нам необхідно виправити до поїздки в Швецію.
– Залишився тиждень до першого матчу зі шведським “Хоор 65”, як готуєтесь до поєдинку?
– Головна мета зараз підвести дівчат до найкращої фізичної форми до першого матчу ІІІ-го раунду Кубку ЄГФ. Дуже добре те, що маємо можливість переглядати ігри шведської команди та аналізувати дії окремих гравчинь. Також плануємо проводити наші тренування в спортивному залі “Карпати Арена”, оскільки терафлексове покриття буде супроводжувати нас протягом усіх матчів єврокубків і нам потрібно бути готовими до цього.
В п’ятницю зранку ужгородські гандболістки планують розпочати свою подорож до Швеції, де 15 листопада проведуть перший поєдинок в рамках Кубку ЄГФ, а вже 22 листопада відбудеться матч-відповідь.