Матч між Минайєм та Алексом закінчився бійкою

Матч між “Минаєм” і “Алексом” на одному з футзальних турнірів завершився масовою бійкою за участю футболістів і уболівальників. Гарненько дісталося від глядачів колишньому гравцеві “Динамо” Олегу Допілці (в синій формі №3). Особливо варто відзначити “сміливця” в зеленій формі під №16, який бив і ховався за спини товаришів, і розпалював пристрасті.

 

Сьогодні в Мережі розповсюдилося відео телекомунікаційної компанії “УжНет”, на якому зафіксована масова бійка за участю гравців та вболівальників одного з матчів Ужгородської Футзальної Ліги.

На паркеті зустрічалися “Минай” (представляє селище поблизу Ужгорода), кольори якого захищають, зокрема, відомі у футбольних колах Олег Допілка та Михайло Кополовець, та “Алекс” (представляє місто Мукачево). Гру було зупинено завчасно, “Минай” достроково отримав перемогу і три очки.

UA-Футбол роздобув ексклюзивні деталі з місця інциденту. Як повідомили наближені до ситуації джерела, бійку розпочали вболівальники “Алекса” у вкрай безтурботній ситуації. Ба більше, баталіями на майданчику інцидент себе не вичерпав. UA-Футбол стало відомо, що одного з гравців “Минаю” було побито на вулицях Ужгорода, коли той, – гравець, – повертався додому. Причиною конфлікту начебто став рюкзак спортсмена з емблемою “Минаю”.

Чи були звернення і заяви до Поліції – невідомо.

Відзначимо також, що бійки на матчах Ужгородської Футзальної Ліги – досить поширене явище. Як повідомили джерела, особливо часто сутичками завершуються поєдинки між “Минаєм” та ужгородським “Проспектом”.

Участь Допілки і Кополовця у футзальних матчах не повинна дивувати. Відомо, що більшість команд Суперліги УФЛ укомплектовані гравцями з обласної першості з футболу.

Фото: Lobda


, , , , , , , , , , , , , ,