Карпати – срібні призери Кубку Карпат

20-21 січня в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбувся міжнародний турнір з гандболу серед чоловічих команд «Кубок Карпат» на честь олімпійської чемпіонки Ніни Гецко. У змаганнях взяли участь чотири команди – «Одеса», ЦСКА-КСЛІ (Київ), «Карпати» (Ужгород) та «Татран» (Пряшів).

У перший ігровий день «Одеса» здолала ЦСКА – 32:21, а «Карпати» поступилися словацькому «Татрану» – 24:38. Наступного дня «Татран» впевнено долає «Одесу» – 31:26, а «Карпати» доволі важкувато святкують вікторію в протистоянні з молодими гандболістами ЦСКА – 24:22.

В наступному матчі «Татран» без особливих проблем перемагає ЦСКА й забезпечує собі статус переможця турніру.  Тож у завершальному матчі між місцевими «Карпатами» та «Одесою» на кону було друге місце.

Господарі турніру задали тон у цьому двобої й одразу ж пішли вперед. Перша половина зустрічі завершилася перевагою ужгородців – 10:8. Свою перевагу «карпатцівці» в другій половині вже не відпустили й довели зустріч на свою користь – 23:18 й стали володарями срібного кубка, – повідомляють ГК «Карпати».


, , , , , , , , , , , , ,