Юні каратисти Мукачева отримали білі пояси

Не по-дитячому відповідальний екзамен здавали зовсім юні мукачівські каратисти.

Найменша вікова група, тренером якої є Андрій Шютєв (СК «Тріумф») продемонструвала не тільки високу дисциплінованість, а й досконале виконання нормативів з карате.

Нагородою для юних спортсменів став білий пояс та відповідний Сертифікат. Першу високу ознаку до спільноти карате – білий пояс – своїм вихованця урочисто пов’язував особисто Андрій Шютєв.

Атмосфера була піднесеною, адже білий пояс – це перша сходинка до успіху, яка має особливе значення у карате. Спортсмен – володар білого поясу – ніби чистий аркуш паперу, на якому, завдяки наставнику та нелегким тренуванням, з’являються ієрогліфи високої техніки та майстерності.

На цьому акцентував, звертаючись до каратистів та їхніх батьків, керівник СК «Тріумф» та голова Федерації Кіокушинкай Карате тренер вищої категорії з кіокушинкай карате України Ігор Капура, який, користуючись нагодою, привітав всіх присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами.

Як зазначив Андрій Шютєв, всього екзамен на білий пояс склало 32 спортсмена, наймолодшому з яких Редею Роману було всього три рочки, основна вікова категорія – 6-8 років. Найстаршій дівчинці Міщенко Аліні вже виповнилося 10, ця спортсменка вже є володаркою титулу чемпіон Закарпаття та чемпіон України, вона достроково перемагала у фінальних поєдинках.

Серед інших Андрій Шютєв відмітив особливо старанного спортсмена Іванчо Сергія, як приклад для інших.

Традиційно, захід завершився спільним фото батьків, тренерської команди та неймовірно гордих володарів білих поясів.

mukachevo.today


, , , , , , , , , , ,