Вихованці ужгородської районної ДЮСШ прийняли участь у турніру з бадмінтону «Львівські зустрічі» пам’яті Камінського М.П.

Перший день зими у Львові від знаменувався не тільки першим снігом але і початком міжнародного дитячого турніру з бадмінтону «Львівські зустрічі» пам’яті Камінського М.П.,  який тривав з 01.12.17 по 03.12.17 р.

Турнір зібрав 144 учасника з України, Польші та Грузії. За три дні було зіграно 420 матчів у 15 категоріях.

Ужгородську районну ДЮСШ представляли юнаки та дівчата 2005-06 років народження. Незважаючи на досить високу конкуренцію, молоді спортсмени виступили достойно і показали високий рівень гри.

Найкраще з дівчат в одиночній категорії себе показала Аніта Бохін з с. Коритняни Ужгородського району. Їй зовсім трохи забракло сил, щоб посісти третє місце в одиночній категорії.

Краще себе показали Карляк Віталій з с. Баранинці та Іванна Каганець з с. Коритняни в категорії пара мікст. Їхній шлях був нелегким і багатим на кульмінаційні моменти, але  молодим спортсменам все таки вдалося посісти найвищу сходинку п’єдесталу.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань та бажаємо нових спортивних досягнень, – повідомляють в ужгородській районній ДЮСШ.