Ужгородські «Лісоруби» запрошують стати частиною чемпіонської команди

Триразові чемпіони України з американського футболу  запрошують спробувати свої сили у справжньому чоловічому виді спорту.

Ужгородські «Лісоруби» шукають підсилення. Кожен із кандидатів має реальний шанс потрапити до основного складу чемпіонської команди.

Євген РАХІМОВ, граючий тренер ужгородських «Лісорубів»

Кожної суботи збираємося о 19:00, починаємо набір молоді від 15 років. Кожен, хто хоче спробувати себе, може прийти і відчути себе у якості американського футболіста, незалежно від фізичної кондиції. Це командний вид спорту, тому основні якості як мужчини загартовуються на полі та під час командної роботи. Заняття з американського футболу є безкоштовними, тому можете сміливо приходити.

Американський футбол — вид спорту з контактною боротьбою. У поєдинку беруть участь дві команди по 11 учасників. Грають овальним м’ячем на прямокутному полі 4 періоди по 15 хвилин кожен з перервою після 2 періоду. Місце на полі є для гравців будь-яких фізичних кондицій. Найголовніше — бажання розвиватися і ставати сильнішим, швидшим, розумнішим.

Андрій ТУРЯНИЦЯ, гравець ужгородських «Лісорубів»

Це дійсно чоловічий мужній вид спорту, він виховує у людей силу духу, загартовує їх характер. Також цей спорт сприяє нарощуванню м’язів, кожна людина різного віку і фізичних кондицій зможе знайти себе у цьому виді спорту.

Василь КРИЖАНІВСЬКИЙ, гравець ужгородських «Лісорубів»

Це той вид спорту, де потрібні не лише індивідуальні якості, а й командна робота. Вміння підстрахувати свого побратима, підставити плече і так само розраховувати на підтримку товаришів по команді. Тому запрошую усіх охочих до нас на тренування, у нашу сім’ю.

Спеціалізовані тренування для новачків відбуваються щосуботи у спорткомплексі «Буревісник», під керівництвом досвідчених граючих тренерів ужгородських «Лісорубів». Тож, усіх цілеспрямованих юнаків Закарпаття закликають ставати частиною родини спортсменів американського футболу.

Ужінформ


, , , , , , , , , , , , , , ,