Володимир П’ятенко: «Сьогодні грали по два тайми по 30 хвилин»

Наставник донецького «Металурга», Володимир Пятенко, у післяматчевому інтерв’ю, прокоментував матч проти ужгородської «Говерли»:

– Ми почали не так, як хотілося б. Тому в першому таймі контроль м’яча був дуже поганий, погано виходили з оборони в атаку. Перший тайм ми програли і за рахунком, і за контролем м’яча, і, напевно, по всіх параметрах. У другому таймі перебудувалися, випустили футболіста, який вміє контролювати м’яч. З контролем стало трохи краще, з’явилися моменти. Тому в другому таймі ми повністю переграли суперника, але, на жаль, не дотиснули.

Думаю, сьогодні ми грали два тайми по 30 хвилин, а не два по 45 як належить. І в першому таймі, і в другому дуже повільно м’яч вводився в гру. Футболісти збивали темп, по два м’ячі постійно на полі були. Якби трохи швидше … Але знову ж, ми не можемо засуджувати «Говерлу». Кожен грає і робить на полі те, що може робити. Вони домоглися перемоги, і я їх з цим вітаю.

Не думаю, що в нас була недооцінка. Я хлопцям в роздягальні зараз сказав, що на полі «не було життя», розумієте, про що мова? Не було футбольних емоцій! Хоча в другому таймі стало трохи краще. Хлопці зрозуміли, що потрібно міняти гру, переломити її. Швидше за все, саме «футбольної життя» не вистачало на полі. Грали, все виконували, але іскорки, «життя футбольного» не було.

Про Мораєса:

– У нього травма, він зараз лікується. Контракт закінчується влітку. Він у нас в команді. Відновиться – гратиме.

Інформаційний відділ ФК «Говерла»