Ужгородські хлопці вибороли золото на львіському стрітбол-фесті

6 липня в самісінькому центрі Львова на площі перед Оперним відбувся відбірковий етап УСЛ 3×3 в рамках фестивалю вуличних видів спорту “Yarych Street Fest 2014”.

Львівський турнір, як і минулого року, приємно вразив кількістю команд. Цього разу їх зібралося аж 116.

Географія гостей івенту охопила без перебільшення всю територію України: Львів, Коломия, Тернопіль, Броди, Вінниця, Рівне, Микулинці, Івано-Франківськ, Новий Розділ, Дрогобич, Чернівці, Ужгород, Сколе, Червоноград, Стрий, Луцьк, Теребовля, Хуст, Бучач, Сторожинець, Сарни, Болехів, Моршин, Богородчани, Нікополь, Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Енергодар, Черкаси, Біла Церква, Запоріжжя.

Загалом в юнацькому турнірі боролося 40 команд.

У Львові місто Ужгород представляли 2 команди: минулорічні чемпіони «Миши» та новачок команда «Мірко».

Як повідомили редакції Zaholovok.com.ua, «Миши» з самого початку показали,що мають наміри повторити минулорічний успіх,і без проблем вийшли з групи,яких було 13.

У 1/8 наші хлопці зустрілися з місцевою командою і впевнено перемогли з рахунком 11-4. Четвертьфінал наші хлопці перемогли з рахунком 11-6. У півфіналі «Миши» зустрілися з командою “Brazzers” з міста Южного,які продемонстрували непоганий рівень підготовки. В запеклій боротьбі ужгородці таки перемогли з рахунком 11-8.

Як і минулого року фінал виявився досить легким. Команда з Ужгорода зустрілася з командою “Волинська бандьоха” з міста Луцьк. В фіналі наші хлопці перемогли з рахунком 15-1, і здобули право грати у фінальній частині УСЛ.

Отже, Бронзовими призерами стали хлопці з команди “Brazzers”(Южне), срібло дісталося команді “Волинська бандьоха” (Луцьк).

Золоті медалі юнацького турніру, як і минулого року, завоювала команда “Миши” з Ужгорода.

Ось імена чемпіонів: Іванина Антон, Петечел Іван, Ножов Едвард, Плешаков Владислав.

Джерело: Заголовок