УЖНУ – чемпіон України з регбіліг серед студентів

4 листопада в Києві пройшов Чемпіонат України з регбіліг серед студентів, яким завершився ігровий сезон 2017 року.

У змаганнях взяли участь 6 команд з Ужгорода, Мукачева, Тернополя, Івано-Франківська, Краматорська та Покровська. На параді відкриття з вітальним словом до учасників звернувся Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення КФВС МОН України, майстер спорту України з регбі.

На першому етапі команди були розділені на дві підгрупи, де зіграли матчі за коловою системою. Результати групового етапу:
ДДМА (Краматорськ) – ІФНТУНГ (Івано-Франківськ) 20: 0.

Збірна Донецької області РК «Комерсант» – Універ-ТНЕУ (Тернопіль) 6: 4;
МГУ (Мукачево) – ДДМА (Краматорськ) 0:20;
УжНУ (Ужгород) – Збірна Донецької області РК «Комерсант» 10: 0;
ІФНТУНГ (Івано-Франківськ) – МГУ (Мукачево) 0:10;
Універ-ТНЕУ (Тернопіль) – УжНУ (Ужгород) 0:18;

За підсумками групового етапу були визначені пари команд, які зіграли стикові матчі за відповідні місця.
У матчі за 5 місце Тернопільський «Універ-ТНЕУ» впевнено обіграв Івано-Франківський НТУНГ з рахунком 28: 0.
У матчі за 3 місце у впертій боротьбі перемогу над МГУ з Мукачева здобула Збірна Донецької області РК «Комерсант» з рахунком 20:10.
У фінальному матчі інтрига зберігалася до останньої секунди. При рахунку 12: 6 на користь УжНУ з Ужгорода, на останній хвилині другого тайму студенти Краматорської ДДМА здійснюють спробу по правому краю ігрового поля – 12:10. Незручна позиція не дозволила б’є ДДМА зрівняти рахунок, і таким чином Чемпіоном України з регбіліг серед студентів 2017 року стала команда Ужгородського Національного Університету.