Вища ліга, 18 тур: «різнобій» на фініші

Матчі завершального туру, які були зіграні сьогодні за складних погодних умов, принесли 2 виграші господарям, один – гостям при одній нічиїй.

ФК «Середнє» – ФК «Боржава» – 6:0 (юнаки – 2:2)

Господарі не стали ризикувати – грати напівсили з аутсайдером, якому й так не було що втрачати. А тут ще й для підопічних Василя Варги вийшов дуже швидкий гол – одразу як тільки розпочався матч.

Утім і надалі «Середнє» обертів не збавляло й укотре довело, що недарма стало володарем срібних нагород. Слід відзначити також хет-трик кращого бомбардира чемпіонату Анатолія Нурієва. Отже, переконлива вікторія представника Ужгородщини (Дмитро Рацин, 1; Анатолій Нурієв, 21, 47, 72; Іван Качур, 57; Олександр Бако, 68).

ФК «Вільхівці» – ФК «Ужгород» – 0:3 (1:2)

Господарі не зуміли себе розкрити в останній грі сезону, хоч у першій «сорокап’ятихвилинці» більш-менш діяли із суперником на рівних. Утім на перерву пішли переможеними.

У другому таймі «Вільхівці» від поразки не змогли відійти. Більше того: представник обласного центру продовжував тримати марку й відзначився іще раз. Отож вікторія – і підопічні Тараса Тулайдана фінішували в першій п’ятірці (Степан Буксар, 9; Руслан Соскида 43, 56).

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 4:1 (3:3)

Виноградівці на класі переграли гостей, забезпечивши собі солідну перевагу ще в першому таймі. Після перерви команди обмінялися голами, та на загальній перевазі «Севлюша» це не позначилося (Віталій Чейпеш 14, 22; Михайло Чедрик, 34; Юрій Чонка, 63 – Дмитро Чубірка, 57).

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Поляна» – 2:2 (3:0)

Основним ворогом обох команд були погодні умови. Дощ, вода, в’язке поле… Тим не менше й за таких умов суперники продемонстрували результативну гру. Усі голи вдалося забити ще в першому таймі. Притому господарі реалізували пенальті. А ось майже всю другу «сорокап’ятихвилинку» гості діяли в меншості через два вилучення у своїй команді (Артур Мельник, друге попередження, 55; воротар Ярослав Бучок за фол останньої надії, 70). Однак знову ж: на заваді стала негода, та й полянці продемонстрували непоступливість. Загалом команди діяли на рівних і нічия десь закономірна (Анатолій Лембак, 15; Микола Вішован, +35 – Олександр Міклош, 20; Євген Русин, 40).

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Минай» – матч перенесено

Незважаючи на те, що один матч іще не зіграно, у чемпіонаті все зрозуміло. Зокрема, слід привітати «Минай», «Середнє» і «Севлюш», котрі заволоділи відповідно золотими, срібними та бронзовими нагородами. Докладніше ж про підсумки чемпіонату, а також про виступи юнацьких команд іще поговоримо…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,