У Мукачеві пройшли змагання за кубок з мотокросу

Захід відбувався в одному із мікрорайонів Мукачева «Паланок», неподалік від самого замку. Добратися до місця призначення було не важко, адже по дорозі стояли вказівники, тому навіть ті, хто шукав трасу вперше міг з легкістю добратися до видовищних змагань.

Окрім того, мотокрос стартував у неділю, 22 жовтня, тож зібрав не лише чимало учасників, але й глядачів та вболівальників.

Зауважимо, що вони могли поласувати там бограчем, шашликами, картоплею, салатами з капусти, а для тих, хто прийшов на змагання з дітьми були доступні іграшки, соки та солодка вата. Тож на мотокросі можна було не лише спостерігати як змагаються гонщики абсолютно різного віку, але й перекусити та просто гарно провести час.

Зазначимо, що стати учасником міг кожен, хто полюбляє цей вид спорту та відчуває себе впевненим. Звісно на кубок приїхали не лише жителі міста. У мотокросі брали участь гонщики з різних куточків Закарпаття: Хуста, Березного, Іршави, Закарпатської обласної ДЮСШ,Виноградова, Берегова. Були також учасники зі Львова, повідомляє Мукачівська міська рада.

Опісля довгих змагань, які розпочалися об 11.00 вже ближче до вечора відбулось нагородження переможців.


, , , , , , , , , ,